6osá robotická pracovní stanice pro svařování nerezové oceli a hliníku
Popis
Dvouosý polohovač dokáže dosáhnout horizontálního otáčení a překlápění o ±180°.
Otáčení polohovadla je řízeno řídicí skříní, která je připojena pod řídicí skříň robota. Během svařovacího procesu lze realizovat synchronizované pohyby mezi robotem a polohovadlem.
Tento polohovač je vhodný pro obrobky, které je třeba svařovat pod různými úhly, a lze jej použít se svářecími roboty pro flexibilnější svařovací práce a pro zlepšení efektivity a kvality svařování.
Technické parametry polohovadla
| Model | JHY4030P-080 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | Průměr 800 mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 400 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Součásti robotické pracovní stanice
| Produkt | Množství |
| 6osý svařovací robot | 1 sada |
| 2osý polohovač | 1 sada |
| Zdroj svařovacího proudu | 1 sada |
| Svařovací hořák | 1 sada |
| Ovládací skříň | 2 ks |
| Stanice pro čištění hořáků | 1 sada |
| Lineární kolejnice robota | *m (volitelné) |
| Laserový senzor | 1 sada (volitelné) |
| Bezpečnostní světelná clona | 1 sada (volitelné) |
| Bezpečnostní plot | *m (volitelné) |
Proč si vybrat nás?
1. Jsme jedním z výrobců svařovacích robotů v Číně.
2. Nejsme jen výrobcem robotů, ale také vyrábíme polohovadla.
3. Více než 10 let zkušeností s robotickými integrovanými projekty.
4. Systém řízení robotů se snadno ovládá a je stabilní.
5. Řídicí systém robota dokáže ovládat až 12 os.
6. Naše výrobky byly prodány do více než 30 zemí v jihovýchodní Asii, západní Asii, Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Austrálii atd.













