robotické řešení pro automatické svařování

Jak si vybrat spolehlivou pracovní stanici?
Nejprve nám sdělte podrobnosti o vašem obrobku, jako je materiál obrobku, tloušťka, rozměry, hmotnost.
pak sdělte své požadavky: požadovaný efekt svařování, bezpečné pracovní prostředí atd.
Pak se budeme bavit o vašem výrobním procesu, jak provádíte řezání? Je odchylka mezi díly velká?
Nakonec doporučujeme vhodné roboty, polohovače, robotické kolejnice, laserové senzory, bezpečnostní světelné závěsy, bezpečnostní ploty atd. pro různé aplikace a specifikace, které vyhovují výrobnímu procesu zákazníka.
Technické parametry polohovadla
| Model | JHY4030U-120 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Velikost gramofonu | 1200X650mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Viz skutečná hmotnost |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Součásti robotické pracovní stanice
1. Svařovací robot:
Typ: MIG svařovací robot BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG svařovací robot: BR-1510B, BR-1920B
Laserový svařovací robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Polohovací zařízení
Různé typy: 1osý, 2osý, 3osý polohovač, užitečné zatížení: 300/500/1000 kg nebo na míru
3. Pozemní kolejnice
Typ: Nosnost 500/1000 kg, délka ≥3 m (volitelné).
4. Svařovací stroj
Typ: svářečka 350A/500A
Charakter: lze použít pro svařování uhlíkové oceli, nerezové oceli, hliníku a pozinkovaného oceli
5. Svařovací hořák:
Typ: 350A-500A, chlazený vzduchem, chlazený vodou, dvoutlačítkový
6. Stanice pro čištění hořáku:
Typ: Automatický pneumatický čistič svařovacích hořáků
Funkce: řezání svařovacího drátu, čištění hořáku, stříkání oleje
7. Laserový senzor (volitelné)
Funkce: sledování svaru, polohování.
8. Bezpečnostní světelná clona (volitelné)
Funkce: obvykle se instaluje na bezpečnostní plot, aby účinně chránila osoby blokováním bezpečnostní světelné clony
9. Bezpečnostní plot (volitelné)
Funkce: Instalace na periferii robotického pracoviště pro izolaci zařízení a ochranu bezpečnosti personálu.
Balení: Dřevěné bedny
Dodací lhůta: 40 dní po obdržení platby předem












