Robotické rameno pro svařování MIG-TIG s 2osým rotátorem

Popis
Je vhodný pro automatické svařování, švové svařování a průvarové svařování různých velkých plechových dílů a složitých dílů.
Robotický stroj prošel patentovou certifikací Čínského úřadu pro duševní vlastnictví a exportní certifikací CE.
Užitečné zatížení a velikost otočného stolu 2osého polohovače lze přizpůsobit.
Tato robotická svařovací stanice běžně konfiguruje jednoduché vybavení s flexibilním uspořádáním. Rozložení stanice můžete měnit podle situace na místě. Mezi periferní zařízení, která si můžete vybrat, patří: stanice čistícího hořáku, rotační polohovač, laserový sledovací systém, dálkový ovladač atd. Nabízíme bezplatné školení v oblasti technologií.
Technické parametry polohovadla
| Model | JHY4050L-080 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | Průměr 800 mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 400 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Materiál
Svařování nerezové oceli
Svařování hliníku
Svařování uhlíkové oceli
Svařování pozinkovaných trubek/potrubí/plechů
Svařování za studena válcováním
Aplikace
Autodíly, díly pro jízdní kola, autodíly, ocelový nábytek, nová energie, ocelové konstrukce, stavební stroje, fitness vybavení atd.
Balík:Dřevěné bedny
Dodací lhůta:40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
Otázka: Jaké informace mám poskytnout, abyste mi mohli doporučit vhodného robota?
Odpověď: Prosím o podrobné výkresy obrobku, včetně materiálu, tloušťky, polohy svařování, rozměrů a hmotnosti obrobku.
Otázka: Můžete poskytnout přizpůsobené služby pro náš produkt?
Odpověď: Ano. Poskytneme vám profesionální řešení robotického svařovacího systému dle vašeho konkrétního produktu. Stačí nám zaslat podrobné výkresy produktu a požadavky na svařování a my vám poté vypracujeme technickou nabídku na míru.
Otázka: Můžete mi ukázat nějaká aplikační videa?
Odpověď: Jistě. Všechna naše aplikační videa si můžete prohlédnout na našem kanálu YouTube vyhledáním „průmyslový robot JHY“ nebo požádejte naše obchodní zástupce o zaslání.
Otázka: Chci znát kvalitu svařování našeho produktu, co mám dělat?
Odpověď: Vzorky nám můžete zaslat do továrny k provedení zkušebního svařování. Po zkušebním svařování vám zašleme svařovací video a fotografie pro referenci. Vzorky vám také zašleme zpět k ověření.












