robotické svařovací pracoviště pro malé díly
Technické parametry polohovadla
| Model | JHY4010U-050 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | Průměr 500 mm |
| Hmotnost | Viz skutečná hmotnost |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení 100 kg |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Součásti robotické pracovní stanice
1. Svařovací robot:
Typ: MIG svařovací robot BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG svařovací robot: BR-1510B, BR-1920B
Laserový svařovací robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Polohovací zařízení
Model: JHY4010U-050
Typ: Dvouosý polohovač
3. Zdroj svařovací energie
Typ: Svařovací zdroj 350A/500A
4. Svařovací hořák
Typ: vzduchem chlazený hořák, vodou chlazený hořák, hořák typu push-pull
5. Stanice pro čištění hořáku:
Model: SC220A
Typ: Automatický pneumatický čistič svařovacích hořáků
Další periferie robotických pracovních stanic
1. Pohyblivá kolejnice robota
Model: JHY6050A-030
2. Laserový senzor (volitelné)
Funkce: sledování svaru, polohování
3. Bezpečnostní světelná clona (volitelné)
Ochranná vzdálenost: 0,1–2 m, 0,1–5 m; ochranná výška: 140–3180 mm
4. Bezpečnostní plot (volitelné)
5. Skříň PLC (volitelné)
Svařovací materiál
Svařování nerezové oceli
Svařování hliníku
Svařování uhlíkové oceli
Svařování pozinkovaných trubek/potrubí/plechů
Svařování za studena válcováním
Aplikace
Autodíly, díly pro jízdní kola, autodíly, ocelový nábytek, nová energie, ocelové konstrukce, stavební stroje, fitness vybavení atd.
Balík:Dřevěné bedny
Dodací lhůta:40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
Otázka: Jaké informace mám poskytnout, abyste mi mohli doporučit vhodného robota?
Odpověď: Prosím o podrobné výkresy obrobku, včetně materiálu, tloušťky, polohy svařování, rozměrů a hmotnosti obrobku.
Otázka: Můžete poskytnout přizpůsobené služby pro náš produkt?
Odpověď: Ano. Poskytneme vám profesionální řešení robotického svařovacího systému dle vašeho konkrétního produktu. Stačí nám zaslat podrobné výkresy produktu a požadavky na svařování a my vám poté vypracujeme technickou nabídku na míru.
Otázka: Jaká je záruční doba a dodací lhůta?
Odpověď: Záruční doba je 12 měsíců. Dodací lhůta je do 30 dnů od obdržení vaší zálohy.
Otázka: Chci znát kvalitu svařování našeho produktu, co mám dělat?
Odpověď: Vzorky nám můžete zaslat do továrny k provedení zkušebního svařování. Po zkušebním svařování vám zašleme svařovací video a fotografie pro referenci. Vzorky vám také zašleme zpět k ověření.












