2osý servo polohovač pro těžké užitečné zatížení
Rozměry polohovadla

Popis
- Jak se pohybuje tento dvouosý L polohovač?
Jedna osa se může otáčet o 360° horizontálně, druhá osa se může otáčet o 360° doleva a doprava
Svařovací polohovač se obvykle skládá z otočného mechanismu pracovního stolu a mechanismu otáčení, které umožňují, aby se obrobek upevněný na pracovním stole upevnil v požadovaném svařovacím nebo montážním úhlu zvedáním, otáčením a otáčením pracovního stolu.
- Jak funguje pozicionér?
Řada svařovacích polohovačů zahrnuje boční sklápění, otáčení hlavy a ocasu, otáčení zvedání hlavy a ocasu, naklonění hlavy a ocasu a dvojitou rotaci atd.
Lze jej kombinovat se svařovacím manipulátorem a vytvořit tak automatický speciální svařovací stroj. Je také kompatibilní s robotickým periferním zařízením a robotem pro automatizaci svařování. Dokážeme také vyrobit svařovací polohovač na míru dle různých obrobků a technologických požadavků klientů.
Průměr polohovadla
| Model | JHY4030L-080 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Gramofon | Průměr 800 mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 400 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Aplikace
Autodíly, díly pro jízdní kola, autodíly, ocelový nábytek, nová energie, ocelové konstrukce, stavební stroje, fitness vybavení atd.
Hlavní produkty našeho svařovacího polohovadla
1osý otočný svařovací polohovač typu hlava-ocas
1osý vertikálně otočný svařovací polohovač vřeteníku
1osý horizontální rotační svařovací polohovač
2osý svařovací polohovač typu P
Dvouosý svařovací polohovač typu U
Dvouosý svařovací polohovač typu L
3osý horizontální svařovací polohovač
3osý svařovací polohovač s otočným nahoru a dolů
Balení: Dřevěné bedny
Dodací lhůta: 40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
1. Otázka: Může váš polohovač fungovat s mým robotem Fanuc?
Ano
2. Může se váš pozicionér pohybovat synchronizovaně s mým robotem ABB?
A: Ano, stačí na pozicioner nainstalovat motor stejné značky jako váš robot.
3. Otázka: Jak se ovládá polohovač?
A: Pokud používáte robota JHY, může být řízen naším řídicím systémem robota; pokud používáte robota jiné značky, můžeme vybavit polohovač skříní PLC pro spolupráci s vaším robotem.






