Vysoce účinný tříosý rotační svařovací polohovač
Rozměry polohovadla

Popis
● Tento tříosý polohovač se skládá z otočné jednotky pracovního stolu, horizontální otočné jednotky rámu a elektrického řídicího systému.
● 2 pracovní stoly na jednom polohovači, práce pouze s nakládáním a vykládáním obrobku na jedné straně, efektivní práce, výrazně zlepšená a prostorově úsporná
● Pohyb polohovadla lze rychle ovládat tlačítkem start a stop.
● Lze přizpůsobit i jiným značkám robotů, jako jsou Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (výkres motoru musí být poskytnut zákazníkem, poté ponecháme instalační otvor na základě výkresu motoru)
PLC skříň je volitelná.
Průměr polohovadla
| Model | JHY4030S-180 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | 1800*800 mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 1600 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Hlavní produkty našeho svařovacího polohovadla
1osý otočný svařovací polohovač typu hlava-ocas
1osý vertikálně otočný svařovací polohovač vřeteníku
1osý horizontální rotační svařovací polohovač
2osý svařovací polohovač typu P
Dvouosý svařovací polohovač typu U
Dvouosý svařovací polohovač typu L
2osý zvedací svařovací polohovač typu L
3osý horizontální svařovací polohovač
3osý svařovací polohovač s otočným nahoru a dolů
Dvouosý nastavitelný polohovač pro svařování hlavy a ocasu
Balení: Dřevěné bedny
Dodací lhůta: 40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
Otázka: Jsme obchodní společnost nebo výrobce?
A: Jsme výrobce s více než 10 lety zkušeností.
Otázka: Máte vlastní svařovací robotiku?
A: Ano. Jsme také výrobcem svařovací robotiky.
Otázka: Lze umístit pozicionér na logo klienta?
A: Ano, můžeme na něj umístit vaše vlastní logo.
Otázka: Jak můžete zaručit kvalitu produktu?
A: Ve výrobním procesu máme přísný systém kontroly kvality a vítáme klienty, kteří nás navštíví, aby před dodáním zkontrolovali kvalitu produktu.
Otázka: Jak dlouhá je záruční doba?
A: Jeden rok.






