6osé svařovací robotické rameno s 3osým rotačním polohovačem
Technické parametry polohovadla
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | 1800X800mm / 2500X800mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 1600 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Popis
Tříosý polohovač lze jako celek horizontálně otáčet a oba pracovní stoly lze naklánět a otáčet, takže pracovníci mohou jednoduše stát na jedné straně a nakládat a vykládat materiál. Snižuje to námahu pracovníků a výrazně zvyšuje efektivitu práce.
Rozložení stanice můžete změnit podle situace na místě. Mezi periferní zařízení, která si můžete vybrat, patří: stanice čistého hořáku, rotační polohovač, laserový sledovací systém, dálkové ovládání atd. Nabízíme bezplatné školení v oblasti technologií.
Dva druhy tříosého svařovacího polohovače na výběr:
Levý obrázek: 3osý horizontální rotační svařovací polohovač
Obrázek vpravo: 3osý vertikální rotační svařovací polohovač
Vyberte si užitečné zatížení (standardní užitečné zatížení 300 kg/500 kg/1000 kg) a velikost pracovního stolu (standardní velikost 1800*800 mm nebo 2500*800 mm), které vyhovují vašemu obrobku! Přijímáme také úpravy na míru!
Materiál
Svařování nerezové oceli
Svařování hliníku
Svařování uhlíkové oceli
Svařování pozinkovaných trubek/potrubí/plechů
Svařování za studena válcováním
Balík:Dřevěné bedny
Dodací lhůta:40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
1. Jaká je minimální konfigurace svařovací stanice?
A: Jeden robot a jeden svařovací stůl. Pro složité obrobky může být potřeba polohovadlo, pokud chcete vyšší pracovní efektivitu, jsou dobrou volbou dva polohovadla.
2. Co zahrnuje celý systém svařovacího robota?
A: Celý systém svařovacího robota zahrnuje robotické rameno, řídicí jednotku, zdroj svařovacího proudu, polohovací zařízení, přípravky, čistič svařovací pistole (hořáku), bezpečnostní světelnou závoru atd.
3. Má systém robotické stanice vysoké požadavky na prostředí?
A: Vhodné okolní prostředí je: 0~45℃, 20-80% relativní vlhkosti (bez kondenzace).











