vysoce přesný svařovací polohovač s motorem servo
Rozměry polohovadla

Popis
2OSÝ SERVO POZICIONER
- Polohovací zařízení pro svařovací robotické systémy
-1 osa se může otáčet vodorovně a druhá osa se může naklánět nahoru a dolů pro víceúhlové svařování složitých obrobků
- Polohovací zařízení používá stejné pohonné zařízení jako robot a je k dispozici s vysokou rychlostí, vysokou přesností a vysokým užitečným zatížením.
- Poskytuje vyšší kvalitu svařování
- Lze dosáhnout kompaktního tělesa se zlepšeným povoleným momentem, setrvačností a nosností
Lze přizpůsobit i jiným značkám robotů, jako jsou Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (výkres motoru musí být poskytnut zákazníkem, poté ponecháme instalační otvor na základě výkresu motoru)
PLC skříň je volitelná.
Průměr polohovadla
| Model | JHY4030P-080 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | Průměr 800 mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 400 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Balení: Dřevěné bedny
Dodací lhůta: 40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
1. Otázka: Mohu použít váš polohovač pro svého robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Ano. Ale motor si musíte nabídnout a nainstalovat sami.
2. Otázka: Může se vaše pozice synchronizovat s robotem?
Ano.






