Polohovací zařízení pro soustružení trubek s motorovým servomotorem
Rozměry polohovadla

Popis
- Toto polohovací zařízení pro svařování trubek se používá pro různé aplikace, od navíjení trubek až po polohování velmi dlouhých dílů, jako jsou součásti podvozku nebo sloupy pouličního osvětlení.
- Svařovací polohovadla výrazně zvyšují produktivitu při svařování trubek, hřídelí, kol, kolen a dalších armatur.
- Velikost otočného stolu a nosnost osy lze přizpůsobit, k dispozici jsou sklíčidla a opěrné kolo.

- Lze přizpůsobit i jiným značkám robotů, jako například – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (výkres motoru musí být poskytnut zákazníkem, poté necháme instalační otvor na základě výkresu motoru)
- PLC skříň je volitelná.
Průměr polohovadla
| Model | JHY4010T-050 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | Průměr 500 mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 400 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (lze přizpůsobit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Aplikace
Autodíly, díly pro jízdní kola, autodíly, ocelový nábytek, nová energie, ocelové konstrukce, stavební stroje, fitness vybavení atd.
Balení: Dřevěné bedny
Dodací lhůta: 40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
1. Otázka: Jak si vybrat svářecí polohovače?
A: Sdělte nám prosím hmotnost a rozměry vašeho obrobku a ukažte nám fotografie jeho svařovací polohy, poté vám doporučíme vhodný svařovací polohovač.
2. Otázka: Mohu použít váš polohovač pro svého robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Ano. Ale motor si musíte nabídnout a nainstalovat sami.
3. Otázka: Přijímáte objednávky na míru?
A: Ano, mohli bychom navrhnout polohovač s různou nosností a velikostí pracovního stolu.







