svařovací robotická buňka s posuvným rotorem a kráčející kolejnicí
Popis
Obvykle je maximální dosah ramene svařovacího robota 2000 mm. Pokud je obrobek příliš velký na použití 2000mm robota, pak pohyblivá pozemní kolejnice pomáhá prodloužit délku pohybu robota. Ovládací skříň, zdroj svařovacího proudu a další zařízení lze také navrhnout tak, aby stály na kolejnici.
Na druhou stranu, jednoosý polohovač hlavy a ocasu pomáhá držet dlouhý obrobek a otáčet jej pro dosažení předního a zadního svařování.
Technické parametry polohovadla
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | 1800X800mm / 2500X800mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 600 kg / Asi 800 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Technické parametry pohyblivé kolejnice
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Jmenovité vstupní napětí | Jednofázové 220 V, 50/60 Hz |
| Třída izolace motoru | F |
| Pracovní stůl | 500X500mm (lze přizpůsobit) |
| Hmotnost | Asi 450 kg |
| Max. užitečné zatížení | Axiální užitečné zatížení ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg lze upravit) |
| Opakovatelnost | ±0,1 mm |
| Poloha zastávky | Jakákoli pozice |
Balení: Dřevěné bedny
Dodací lhůta: 40 dní po obdržení platby předem
Často kladené otázky
Otázka: Musím si také koupit polohovač, který by ladil se svařovacím robotem?
Odpověď: To záleží na složitosti vašich obrobků. Pokud je váš obrobek složitý, musíte si koupit polohovač, který bude odpovídat svařovacímu robotu.
Otázka: Jaké informace mám poskytnout, abyste mi mohli doporučit vhodného robota?
Odpověď: Prosím o podrobné výkresy obrobku, včetně materiálu, tloušťky, polohy svařování, rozměrů a hmotnosti obrobku.
Otázka: Můžete poskytnout přizpůsobené služby pro náš produkt?
Odpověď: Ano. Poskytneme vám profesionální řešení robotického svařovacího systému dle vašeho konkrétního produktu. Stačí nám zaslat podrobné výkresy produktu a požadavky na svařování a my vám poté vypracujeme technickou nabídku na míru.
Otázka: Můžete poslat do naší země inženýra pro nastavení stroje?
Odpověď: Ano. Pošleme technika do vaší země, který vám pomůže s instalací, uvedením do provozu a zaškolí vás. V případě jakýchkoli problémů vám můžeme poskytnout i online servis.
Otázka: Chci znát kvalitu svařování našeho produktu, co mám dělat?
Odpověď: Vzorky nám můžete zaslat do továrny k provedení zkušebního svařování. Po zkušebním svařování vám zašleme svařovací video a fotografie pro referenci. Vzorky vám také zašleme zpět k ověření.












